Sayfa 223/246 İlkİlk ... 123173213221222223224225233 ... SonSon
Arama sonucu : 1964 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: Kadinlar Ne İster Bulmaya Çalışıyoruz

Duhul
    Sep 2005
    İkamet
    dünya denilen cehennemde
    Gönderi
    88

Esas

Kadınlar para ve öncelikden başka hiç bir şey istemez bu kadar net....
    Son düzenleme : mamut222; 14-06-2009 saat: 22:08.

Duhul
    Feb 2008
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    840

Esas

Yazalı cok zaman olmuş, guncelleyim dedim

Çok basit....

Çiçek, böcek, sevgi ister lafı külliyen yalandır..Kadınlar ilgi ister vs. populer kültürün uydurduğu ve öyle olmasını umduğu söylemdir, ilgisi yok.

Çok maço olandan da mideleri bulanır, hersey ölcülü olacak, ilk restorana gittiginde sandalyesini cekeceksin, arabanın kapısını acacaksın o kadar, sınırı aşarsan kibarlıkta, gözden düşersin.

Sabun gibi olacaksın, yüz verip verip yok olacaksın, her an seni kaybetme korkusuyla, elinden kayman kaygısıyla yaşayacak..

Bir bara gittiginde sigarasını yakmak için cırpınan onca herif arasında onunla ilgilenmeyenle ilgilenirler...o dikkatini çeker..
    Cool olana, yüz vermeyene meyil ederler..
    Ulaşılmaz olanı, güçlü olanı severler ( para, iktidar , kariyer vs..)
    Ondan uzun olacaksın, ondan akıllı olacaksın, ondan eğitimli olacaksın, ondan zengin olacaksın...
    Asla hesabı bölüşmeyeceksin, asla bir trafik polisine o yanındayken ceza kesmemesi için yalvarmayacaksın, asla üşümeyeceksin, zaman zaman dalıp gideceksin, iç dünyanın çok derin olduğunu sanacak..

Kıskanmayacaksın, belli edersen b.ku yersin. kıçı kalkar, kendini oldugundan özel ve önemli sanar.bazen en alakasız yerde ve dozu kacırmadan fizigiyle ilgili minik birşeyi eleştireceksin, kimsenin mukemmel olmadıgını bilecek...

Hiçbirimiz leylek ve tek eşli değiliz, bu da yalan... o yuzden hep bir yedek lastik bulunduracaksın...

Bir kadına asla küfür etme , fiziksel şiddet uygulama, hayvan mısın sen?

O yanındayken kimseye bakmayacaksın, bu öküzlüğe girer, seksin cok lafını etmeyeceksin, çünkü herkes bilir ki beceremeyenlerin diline vurur... Sevişirken karsındakini yokla, o ne istiyorsa o yoldan git, bazıları soft sever, bazıları hard, herkese kendi ilacını ver, akıllı ol...

Bir mesajına cevap vermediyse, ikinci mesajı atmadan onun cevap yazmasını bekleyeceksin... O sana mesaj attıgında, bir nescafe iç, azıcık vakit gecsin, hemen atlama...

Randevuya tam vaktinde gitme, ama 1 saat de gec kalma, on dakika gec kalmak iyidir...

Seninle ilişkimizi gozden gecirelim, yok mıymıy, yok mızmız basladıysa hemen yollayacaksın, o seni yollamadan...

Onun yaş gününü unut. Özel günleri unutmak kötüdür ama erkeksidir, ilişkinin üçüncü yılında hatırla ( kimseyle iki yıldan fazla birlikte olma, dünyadaki bir sürü fıstık gibi kız var deli misin?).

Toplu taşıma aracına binmeyeceksin, bitersin.

Çok nadiren duygusallaş, cok gerekliyse gözlerin dolsun altı ayda bir, ''o yönünde var'' diye kıymete binersin, ama bööğğ diye aglarsan onun yanında, geçmiş olsun...

Yok ruh güzelligi önemli aslında, önemli olan dünya barışı falan gibi 7 yasında cocukların aptal geyiklerine grmeyeceksin, net olacaksın...

Yılış yılış peşinden koşup , onu elde etmeye calışandan nefret ederler...

Çok basit bir test, uygulayın göreceksiniz, bir barda bir kadına bakın, bunu farketsin, sonra bir daha bakmayın, bu bile baktığın kadını delirtecektir, bir anda değerli olacaksın...

Bunu okuyan bütün kadınlar böööaağ iğreaaannçsın diyecekler ama içten içe tebessum edecekler, cünkü biliyorlar ki gercekler bunlar.

Bir de unutmadan, dünyadaki tüm aşk şairleri, aşk sanatçıları ,en güzel aşk bestelerini yazanlar, aşkı için intihar edenler, erkektir unutma, duygusal olan da erkeklerdir herkesin sandıgının aksine, kadınlar vitrinde daha cok üzülüyormuş gibi yapar, çok ağlayan cok duygusaldır demek değildir, daha çok gözyaşı bezleriyle ilgili anatomik bir mevzudur , kadınlar asla aşık olmazlar...

Buna inanmıyorsan, yaşın otuzu buldugunda, hayatına giren kadın sayısı da ikiyüze yaklaştıgında anlarsın...

Anlaşılır ve vurucu olması için biraz hoyrat ve agresif yazdım. detaylara takılma, mesaja yoğunlaş.
    Hiç bir kadını da kendinden çok sevme. Dünyada seni gercekten seven tek kadın annendir, unutma...

Bu mudur?

Budur....

hadi ben gittim o zaman...
    Son düzenleme : muratti77; 16-06-2009 saat: 13:20.

Duhul
    Jun 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,792

Esas

3 türlü oluyor..

1. Paralı erkek, Karizmatik Erkek, Seven Erkek
    2. Paralı erkek, Paralı erkek, Karizmatik erkek.
    3. Paralı erkek, Paralı erkek, Paralık erkek

Duhul
    Jan 2008
    İkamet
    kastanbul
    Gönderi
    839

Esas

Kadınlar herşeyi ister..........Erkekler hiçbirşey yapmayarak herşeyin eksikliğini hissettirmeye devam ederler................ben öyle yapıyorum da

Duhul
    Mar 2009
    İkamet
    soğuk sular
    Gönderi
    2,116

Esas

kadının biri nehir kenarında yürürken suyun içinde eski bir lamba görmüş,

lambayı sudan çikarmis. aklına alaaddin gelmiş. "oha yani çüş,daha neler" demiş

aman ne olacak ki deyip ovalamis. Lambadan şeker,mülayim bir cin amca çikmis!

-merhaba güzel kadın...Sadece bir dilek hakkin var, dile benden ne dilersen

güzel kadın cebinden bir harita çikarmış

-`Bütün dünyada zulmün, savasin, açligin bitmesini istiyorum. Bu haritadaki ülkeleri görüyor musun? Bu ülkelerin birbiriyle savasmayi birakmasini, her yere barisin gelmesini diliyorum

- ama bakın, Bu ülkeler binlerce yildir savasiyorlar. Tamam işimde iyiyim ama o kadar da degil! Bunu yapilabilecegimi sanmiyorum. Baska bir dilekte bulun!

Kadin baya düşünmüş.

- Hayatim boyunca dogru bir erkek bulamadim. Bilirsin; hem ince düsünceli, hem dürüst, hem karizmatik , hem eglenceli biri, sevecen, ilgili ve ömür boyu sadik olacak erkek diliyorum

cin dağılmış tabi!

-sen şu haritayi bi daha versene..!!!

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    Forum demirbaşı
    Gönderi
    2,529
    Blog Yazıları
    15

Esas

Demek ki neymiş: Bazı Cinler, her dilediğinizi yapamazmış

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    DENİZLİ
    Gönderi
    1,894

Esas

kocası rahat etmesin de ne olursa olsun ister

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    Kıbrıs
    Gönderi
    667
    Blog Yazıları
    3

Esas

FIKRA

3 adam oturmuş eşlerine aldıkları hediyelerden bahsediyorlarmış.

Birincisi demiş ki, 'karıma öyle bir hediye aldım ki, 6 saniyede 0'dan 100'e çıkıyor.'
    Diğer ikisi anlamamışlar. 'Ne aldın?' diye sormuşlar. 'Beyaz bir Porsche aldım. Çok mutlu oldu.' diye cevap vermiş.

İkinci adam demişki, 'Bende geçen doğum gününde karıma 4 saniyede 0'dan 100'e çıkan bişey almıştım.' Hemen anlamışlar tabi ki: 'Heey, yoksa Ferrari mi aldın?' Adam gülümsemiş: Evet, kıpkırmızı bir Ferrari aldım. Gerçekten de ona çok yakıştı.'demiş.

Bu sefer üçüncü adama sormuşlar: 'Peki sen ne aldın karına?' Adam demiş ki: Ben öyle bişey aldım ki; sadece 2
    saniyede 0'dan 100'e çıkıyor.' Adamlar şaşırmışlar: 'Atıyorsun!' demişer, 'Öyle bir araba olmaz ki!' Adam cevap vermiş: 'Araba aldığımı kim söyledi? İşte bunu a ldım demiş.

Ne aldığını görmek için aşağıdaki adresi tıklayın...

http://img193.echo.cx/img193/7475/adsz8oj.jpg

Sayfa 223/246 İlkİlk ... 123173213221222223224225233 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •